03.11.2023 10:56
2.decembrī Līgatnes kultūras namā LAAA aicina savus biedrus ar ģimenēm uz Ziemas balli, lai atzīmētu LAAA 25 gadu jubileju.
Vakara programmā labāko saimniecību apbalvošana, dažādi priekšnesumi, labdarības izsole un loterija.
Labdien Latvijas tumšgalves vecā tipa (LTvt) aitu šķirnes audzētāji!

Lūdzu iepazīstieties ar jaunāko informāciju no Zemkopības Ministrijas par LTvt šķirnes (ģenētisko resursu) atbalsta kārtību un pieteikšanās laikiem.
19.septembrī notiks ikgadējais LAAA biedru pieredzes brauciens.
Šogad apmeklēsim 2 saimniecības - vienu Latvijā, otru Lietuvā.
31.08.2023 14:06
Akcija UGUNSKURS
Aicinām piedalīties Eiropas aitu audzētāju uzsāktajā kampaņā Ugunskurs!
Rīt, 1.septembrī plkst.19:00 iekur aitu ganībās ugunskuru.
15.08.2023 15:37
Profesionāļu diena aitkopjiem
5.augustā LAAA kontrolnobarošanas stacijā ("Klimpas", Jeru pagasts, Valmieras novads) aicinām aitkopjus un interesentus uz Profesionāļu dienām aitkopjiem.
Visas dienas garumā dažādu aitu šķirņu izstāde, jēra zupas degustācija. Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties aitas piena produktus. Brauc ar visu ģimeni, būs arī dažādas atrakcijas bērniem.
Aicinām mātes šķirņu audzētājus uz LAAA rīkoto semināru 2023. gada 18. maijā nometņu un atpūtas centrā “Ērgļa spārni” (“Lazdas” Ērgļu pag., Ērgļu nov.)
6.maijā Ogres novadā, Rembatē, notiks svētki par godu sentēvu tradīcijām lauku sētā un tās četrkājainajiem iemītniekiem. Pasākuma mērķis ir popularizēt lauku dzīvesveidu, pastāstīt par tādām tēmām kā putnkopību un lopkopību, īpaši akcentējot Latvijas vietējās šķirnes, – Latvijas zilo govi, Latvijas vietējo šķirnes kazu, Latvijas tumšgalves aitu, Latvijas šķirņu zirgus, kā arī cukurvistiņas. Pasākumā īpaši gaidīta jaunā paaudze, jo, nostiprinot viņos interesi par putnu un dzīvnieku audzēšanu, iespējama mērķtiecīga un ilgtspējīga nozares attīstība mazajās saimniecībās.
19.APRĪLĪ, TIEŠSAISTĒ (PLATFORMĀ ZOOM).

Lektores: LBTU VMF prof. Līga Kovaļčuka, projekta vadītāja; LAAA, LBTU prof. Daina Kairiša, projekta partneris; LBTU VMF asoc.prof. Dace Keidāne, vadošā pētniece; SIA Mikaitas veterinārārste Aija Šneidere, projekta partneris; LBTU VMF lektore Alīna Kļaviņa, pētniece.
09.03.2023 13:47
LAAA jauna valde
8.martā notika LAAA biedru sapulce un tika ievēlēta jauna valde.
Turpmāk LAAA valde būs Dmitrijs Bortņikovs, Kristaps Melbārdis, Ivars Frīdemanis, Ilze Miķelsone, Harita Eglīte, Elizabete Bendika, Egīls Rušiņš.
APSVEICAM!